איך לעשות כסף טוב מהבלוג שלך?

איך לעשות כסף טוב מהבלוג שלך?

הבשורה הטובה עבורך כבלוגר היא שניתן לעשות מזה כסף, העובדות מדברות בעד עצמן. מיליוני אנשים מרוויחים כסף מבלוגים. גם בארץ קיימים אלפי אנשים שעושים כסף מבלוגים.
עלי להודות באשמה שגם אני מרוויח כסף מבלוגים. ולמרות זאת, האמת העצובה היא שרק 9% מכלל כותבי הבלוגים מצליחים להוציא מהם רווחים. זה אומר ש 91% מהבלוגרים נכשלים במשימה זו. מהי הסיבה לכך ואיך אתה יכול לעשות כסף וליצור הכנסות מהבלוג שלך?

דרכים להפוך את הבלוג שלך לנכס מניב מזומנים

ראשית עליך להחליט על הדרך. קיימות מספר דרכים להפוך את הבלוג שלך לנכס מניב מזומנים. האם אתה מעוניין להציב פרסומות גוגל ולצבור דולרים בכל פעם שמישהו מקליק על מודעה. או האם אתה רוצה לקדם מוצר או שירות כלשהו, בתוכנית שותפים ולקבל עמלה בכל פעם שמישהו נרשם בעמוד הנחיתה של היצרן? אולי בכלל אתה מעוניין ליצור מוצרי אינפורמציה משלך ולמכור אותם דרך דפי התוכן שלך. בלוגרים רבים אוספים את הידע והתוכן שהצטבר במחשב שלהם והופכים אותו לספר דיגיטלי שניתן למכור דרך הרשת.
לדעתי הסיבה האמיתית שמרבית האנשים לא מצליחים להרוויח מהבלוגים שלהם היא לא מפני שהם פחות טובים מכאלה שמצליחים, אלא מפני שהם קופצים מדבר לדבר. ברגע שהחלטת מהי הדרך שלך, עליך ללכת בה ולא לסטות לצדדים. במילים אחרות לדבוק בה ולהתמיד בה, זוהי השיטה להפוך את הבלוג שלך לרווחי.

להקים בלוג בחינם בהתחלה

היתרון הגדול של בלוגים הוא שהם חינמיים, אתה יכול להקים אחד כזה או כמה בבלוגר, אשר מספקת לך פלטפורמה חינמית מעולה ועשירה. בלי לרכוש דומיין ובלי לשלם בעבור אחסון אתרים, אתה על המסלול הנכון ויוצא לדרך במהירות.
פקטור חשוב מאוד הוא המבקרים, כלומר התנועה של האנשים שמגיעים לפקוד את הבלוג שלך. לשם כך עליך ללמוד קידום אתרים ובלוגים. להבין בכתיבת תכנים עשירים במילות מפתח, להכיר את כלי מילות המפתח של גוגל שבאמצעותו תחליט על איזה ביטויים לבסס את התכנים שלך. תשקיע את הזמן שלך בלימוד קידום אתרים זה ישתלם לך לטווח הארוך. עשה שימוש בפייסבוק ובטוויטר על מנת להזרים תנועת גולשים ממוקדת אל הבלוג שלך. הפץ את הפוסטים שלך באתר שווה קריאה, כך יותר אנשים יחשפו לתכנים שלך ויגלו אותם.
תשקיע בתוכן שאתה מעלה לאוויר. כתוב תוכן מעולה, שפר אותו לטש אותו קרא אותו לפני שאתה מפרסם. בדוק שגיאות איות והקלדה, העלה מוצר קריא וקולח, נטול שגיאות.