לקצר את הדרך למשכנתא?

לקצר את הדרך למשכנתא?

את המילה משכנתא מכירים רבים במדינת ישראל, אך למרבה הצער לא מעט ישראלים סובלים ממסלול חתחתים בדרך לקבלת ההלוואה שתאפשר להם רכישת דירה חדשה או בנייה של בית החלומות שלהם. ההתפתחות השירותים הפיננסיים במדינת ישראל בשני העשורים האחרונים מראה עד כמה יש אפשרות לזכות במימון חוץ בנקאי ברמה גבוהה אם רוצים לקבל משכנתא בתנאים מצוינים.

בקשה להלוואה גדולה כמו משכנתא יכולה להביא לבדיקות ארוכות ולדרך מאוד מתישה כאמור. היתרון של אנשי מקצוע איכותיים בא לידי ביטוי ביצירת דרך קלה ונוחה הרבה יותר בדרך לרכישת הדירה. כולנו יודעים שיכול לעבור לא מעט זמן עד לאישור ההלוואה בצינורות מסורבלים ובירוקרטיים, לכן חברה המתמחה בתחום זה יכולה לזרז תהליכים ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות במהירות רבה עד לאישור המיוחל.

איזה מידע נדרש ממבקשי ההלוואה

אפשר לראות כיצד הסרבול המיותר והניירת המרגיזה הם נחלת העבר כשעובדים מול אנשים רציניים. לכן קבלת משכנתא בצורה מקצועית היא כזו שבה אתם צריכים להציג מספר מצומצם של נתונים ולזכות במענה מהיר ומדויק לגביהם. המידע הנדרש מכם הוא פרטי הנכס, שוויו של הנכס לפי דו”ח של שמאי מוסמך, וכמובן הסכום שאתם מבקשים ללוות. הדבר יביא לבדיקה מהירה ולהתייחסות רצינית לבקשה שלכם.

החשיבות שבהכרת ההכנסות שלכם

בכדי להבטיח את ההחזר של תשלומי משכנתא בגובה מסוים יש צורך לבדוק גם את נתוני ההכנסה וההתנהלות הכלכלית השגרתית. בכדי ששני הצדדים (הן הלווים והן המלווים) יכבדו אחד את השני בצורה הוגנת יש להציג את הנתונים הבאים- מידע על תנועות בבנק במשך 3 החודשים האחרונים, ו-3 תלושי משכורת אחרונים. מכאן, הדרך לקבלת משכנתא הופכת לקצרה הרבה יותר כשאתם בידיים טובות.