מה זה הכנסה פסיבית?

מה זה הכנסה פסיבית?

כולם למדנו שיש דרך אחת ליצירת מקור הכנסה. מדובר על ההכנסה האקטיבית שפירושה, הכנסה שניתנת לאדם תמורת השקעת הזמן והמאמץ שלו.
דרך זו, היא הדרך הקלאסית כדוגמת עבודה, שבה האדם משקיע מזמנו וכוחו כשכיר של חברה או בעסק שלו ומרוויח כסף פר שעה, חודש או לפי המאמץ.
יתרונותיה של דרך זו ידועים, היא ממוסגרת ברורה וממוקדת. אך החסרונות הבולט של דרך זו היא שהאדם בעצם משלם זמן ומאמץ שלא תמיד יש לו ושהוא רוצה לתת תמורת הכסף שלו, מחוסר ברירה.

דוגמאות להכנסה פסיבית

לעומת הדרך הקלאסית, קיימת דרך נוספת להכנסה והיא ההכנסה הפסיבית כאמור. הכנסה פסיבית פירושה הכנסה שמגיעה ממקור שאינו כרוך בהשקעת הזמן והמאמץ של האדם. דוגמה טובה להכנסה פסיבית היא השכרת דירה לאחר שקנית אותה וערכה עלה. התשלום החודשי שניכנס לך כאשר אתה משכיר לאנשים את הדירה היא דוגמה טובה לכך שאתה מקבל כסף ללא השקעת זמן ומאמץ.
הכנסה פסיבית יכולה להגיע גם מעוד נכסים שקנית בעבר ושאתה מקבל עליהם תשלום חודשי קבוע, תמורת השכרתם כגון משרדים, חנויות, מגרשי חניה בתים וכדו׳.
גם יוצרים שכתבו שירים ושירהם מושמעים ברדיו או בטלוזיה מקבלים תמלוגים על כל השמעה של שיריהם או אפילו על כל הורדת רינגטון או השיר מאתרי האינטרנט כהכנסה פסיבית. יתרונותיה של ההכנסה הפסיבית ברורים, אתה לא משקיע מזמנך וממש לא מתאמץ (אולי רק קצת בהתחלה) והכסף כאילו עובד עבורך ממש.

דרכים ליצירת הכנסה פסיבית

למרות שהדבר נראה מזהיר, אחד החסרונות הבולטים שלו הוא שלא תמיד יש לך משהו שיכול להבטיח את ההכנסה שלך באותו הסכום לאורך זמן. אך עם קצת ניסיון וידע בתחום כל אחד יכול לייצר לעצמו הכנסה פסיבית טובה ובריאה.
עוד דרך מעניינת לייצור הכנסה פסיבית היא הקמת עסק שעם הזמן ינהל את עצמו.לדוגמה הקמת פיצריה שעם הזמן אתה תיתן לעובדים תחתיך, שלהם תשלם חלק מההכנסות , לנהל אותה, ואתה לא תצטרך להשקיע מזמנך כלל (מלבד בירוקרטיה ומעקב בסיסים).
לסיכום, לכל דרך הכנסה היתרונות והחסרונות שלה, כמו גם להכנסה הפסיבית.שמי שמבין קצת בנושא ומנוסה, יכול לנצל את היתרונות שלה לטובתו בצורה המקסימלית והטובה ביותר.
היום באינטרנט ניתן לייצר הכנסה פסיבית ללא צורך בהון התחלתי גבוה כמו מכדי לרכוש נדלן מניב וכו’. מה שצריך לעשות זה לחפש אחר ההזדמנות המתאימה לכם מכדי לפתח עסק שיניב לכם בעתיד הכנסה פסיבית.

הכנסה פסיבית מהבית

הכנסה פסיבית מהבית היא חלומו והדרך לצבירת עושר של כל אדם כי הכנסה פסיבית היא הכנסה שאין אתה צריך לעבוד בשביל לעשות כסף. הכנסה פסיבית, בשונה ממה שרגיל העולם רגיל לעבוד מכדי לעשות כסף וברגע שהוא מפסיק לעבוד אז אין לא מקור הכנסה להתקיים ממנו. עבודה מהבית יכול להביא הכנסה שלה צריך לתת שעות עבודה מכדי לקבל אותה שכן הוא יכול להמשיך בעיסוקיו והכנסתו ממשיכה כרגיל.
אנו למדנו שהדרך לחיים מלאים וחסרי דאגות לפרנסה היא להתחיל לייצר הכנסה פסיבית שלא קשורה לשעות העבודה שהאדם נותן במהלך עיסוקו הרגיל.